Home > Haberler > Erotik Gerilim “Stars at Noon” Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Erotik Gerilim “Stars at Noon” Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Claire Denis’in yönettiği, başrollerinde Margaret Qualley ve Joe Alwyn’in yer aldığı “Stars at Noon – Öğle Güneşinde Yıldızlar” filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Denis Johnson’ın 1986 senesinde kaleme aldığı aynı adlı romanından uyarlanan Stars at Noon, 1980 senesinde Nikaragua’da gerçekleşen Sandinist Devrimi’nden kaçmaya çalışan İngiliz iş adamı Daniel ve Amerikan gazeteci Trish’in arasında geçen romantik ilişkiyi konu ediniyor. Filmde Qualley ve Alwyn’in yanı sıra Benny Safdie, John C. Reilly ve Danny Ramirez gibi isimler rol alıyor.

Merakla beklenen filmin fragmanı, ikilinin yeni başlayan aşk ilişkisini yoğun ve erotik bir tonda gösterirken, Trish’in Daniel hakkındaki gizemleri keşfetmesiyle birlikte gizem ve gerilim duygusu yükseliyor.

Dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan ve Büyük Ödülü (Grand Prize of the Festival) kazanan Stars at Noon, bu sene 7-16 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Filmekimi programında da yer alıyor. Film ayrıca, 28 Ekim tarihinde Hulu’da gösterime girecek.