Home > Haberler > Al Pacino’nun Yeni Film Projesi Belli Oldu

Al Pacino’nun Yeni Film Projesi Belli Oldu

Usta oyuncu Al Pacino, “sinemaya aşk mektubu” olarak tanımlanan “Billy Knight” adlı bağımsız filmde başrol olarak yer alacak.

Al Pacino, senarist ve yönetmen Alec Griffen Roth’un ilk uzun metraj filmi “Billy Knight”ın oyuncu kadrosuna katıldı. Filmin başrollerinde ayrıca Charlie Heaton ve Diana Silvers yer alıyor.

“Billy Knight”, kendi filmlerini çekmek isteyen yüksek lisans öğrencileri Alex ve Emily’yi takip ediyor. Alex, film işinde başarılı olmak istemesinin yanı sıra, başarısız bir senarist olan babasının ölümüyle de boğuşmaktadır. Alex’in babasının ona bıraktığı tek şey bitmemiş bir kutu yazı ve üzerinde “Billy Knight” yazan bir mendildir. Bu ipuçları, Alex’i gizemli ve münzevi Billy Knight’ı (Al Pacino) bulma arayışına gönderir.

Filmi “Billy Knight sinemaya yazılmış bir aşk mektubu, bu büyük sanat formunun tarihine batmış bir fantezi” olarak anlatan yönetmen Roth, “Eşsiz Al Pacino’ya ve inanılmaz yetenekler Charlie Heaton ve Diana Silvers’a sahip olmak, bir rüyanın gerçek olması.” dedi. “Billy Knight”ın çekimleri bu hafta Los Angeles’ta başlayacak.