Ekibimiz

Ekibimiz

beyza hatipoglu 340x240 1
Beyza Hatipoğlu
Yazar

2004 doğumlu Beyza Hatipoğlu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Özel Eğitim Öğretmenliği bölümünde okumaktadır. Film izlemeyi ve filmler hakkında konuşmayı küçüklüğünden beri sevse de, 15 yaşında Gaspar Noe’nin Enter the Void filmini izledikten sonra ciddi bir şekilde sinemayla ilgilenmeye başladı. O zamandan beri sinema hayatında önemli bir yere sahip.

bugra baran gul 340x240 1
Buğra Baran Gül
Yazar

24 Temmuz 2005’de Ankara’da dünyaya geldi. Küçüklüğünden beri sinemaya ilgisi vardı ve ilk kısa filmini 14 yaşında kaydetti ancak yeterli bulunmadığı gerekçesiyle katıldığı film festivallerinde başarı elde edemedi. Şuan üniversite sınavına hazırlanan bir lise öğrencisi, boş zamanlarının çoğunu müzik dinleyerek/yaparak geçiriyor.

daghan kutuker
Dağhan Kütüker
Yazar

10 Ekim 1998 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk ve lise öğrenimi İstanbul’da tamamladı. Film ve televizyon sektöründe çalışmakta. Eğitimini Kocatepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde sürdürmekte.

demirdemirbag 340x240 1
Demir Demirbağ
Yazar

2007’de İstanbul’da doğdu. Şu an Kadıköy Anadolu Lisesinde okuyup, ek olarak da kısa film çekiyor.

ebrar tezer 340x240 1
Ebrar Tezer
Yazar

2004 doğumluyum. Bir süredir Sakarya’da yaşıyorum. Başta fotoğrafçılık ve edebiyatla olan uğraşlarım neticesinde son yıllarım sinemayla iç içe geçiyor. Ağırlıklı olarak sanat sinemasıyla ilgilenir, okumalarım ve yazılarım genellikle filmlerin sosyolojik ve psikolojik yapısı üzerine gelişir. Şu an sınav öğrencisiyim.

merve obekci 340x240 1
Merve Öbekci
Yazar

Ankara doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Mütercim – Tercümanlık mezunu.

user
Zehra Nur Altın
Yazar

Gazi Üniversitesi Radyo, Televizyon Ve Sinema öğrencisiyim. Lise yıllarımda tiyatro yönetmenliği ve senaristliği yaptım. Filmlere merakım ilkokulda izlediğim Fanaa adlı film ile başladı.